Nieregularne cykle i podwójna macica

OD zawsze mam nieregularne cykle, od 35 do 70, nawet 90 dni. mam macicię podwójną, lewą zachowaną szczątkowo, połączoną z lewym jajnikiem. Kilkukrotnie zdarzyło mi się zaobserwować w ciągu jednego cyklu dwa razy śluz płodny. W obecnym cyklu 22-25dc ("białko jajka"), dziś jest 42dc, śluz znów zaczyna wyglądać na płodny. Jak to jest możliwe?Czy mogę mieć dwie owulacje w jednym cyklu?

Aleksander Ropielewski

Nie jest możliwe, żeby mieć owulację dwukrotnie podczas jednego cyklu, jednak jest możliwa owulacja mnoga (tak powstają ciąże bliźniacze) w odstępie do 24h między sobą.