Nieregularne cykle i rozciągliwy śluz a prawdopodobieństwo ciąży

dzień dobry mam pytanie moje cykle są nie regularne co 26,30,28,28 19cyklu pojawil mi sie śluz jak od jajka kurzego wczoraj 20 stycznia 2015 roku kochalam sie z chlopakiem i skonczyl we mnie to byl cykl 22 i 7 dni do miesiaczki prosze o odpowiedz czy moge byc w ciazy ??

Renata GrzechociĹska

Witam.
Metody oceny śluzu i obserwacji owulacji powinny być stosowane u kobiet z bardzo regularnymi cyklami i dokładnie je obserwującymi. Ciągnący przezroczysty śluz może wskazywać na owulację, dlatego jeśli doszło do stosunku bez zabezpieczenia szansa na ciążę istnieje. W przypadku niepojawienia się miesiączki w oczekiwanym terminie, proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam