Nieregularne cykle i starania o dziecko a owulacja

Witam...Mam pytanie miesiączkę miałam 22 lutego i moje cykle są nie regularne od ponad pół roku występują miedzy 24 a 33 dc. staram się o drugie dziecko i nic nie wychodzi miałam usg w 11 dc i pan doktor powiedział mi tylko ze nie ma pęcherzyka. To czy do owulacji mogło już dojść wcześniej czy dopiero dojdzie bo za wcześnie byłam na usg i dlatego nie było go widać. Z Góry Dziękuję za odpowiedz.

Renata GrzechociĹska

Może to oznaczać, że ma Pani cykle bezowulacyjne. Proponuję skonsultować się ze swoim ginekologiem.