Nieregularne cykle miesiączkowe a stosunki przerywane

Witam. Chciałabym się "poradzić" w pewnej sprawie. Otóż odkąd współżyję z chłopakiem mam bardzo nieregularne cykle miesiączkowe (uprawiamy stosunek przerywany w dni płodne i nie; bez zabezpieczeń;). Raz cykl wynosi 28 dni, kolejny 23, zaś następny 25. Od kilku dni boli mnie podbrzusze. W związku z tym, iż podejrzewałam owulację zrobiłam test owulacyjny i wynik wyszedł dodatni. Ból nadal nie ustępuje. Czy to może być jakaś infekcja? Czy ból może być spowodowany głęboką penetracją? Pozdrawiam G.

Sama forma współżycia wymaga natomiast dogrania i przyzwyczajenia. Musicie sie poznać, wtedy będzie miała Pani odpowiedź.