Nieregularne cykle miesiączkowe, brązowa wydzielina i ból brzucha

Witam. Mam dość nieregularne cykle, jednak ostatnio się one unormowały i okres miałam mniej więcej co 32-35 dni. Ostatni okres rozpoczął się 12.10.2015. Zazwyczaj na 2tyg/tydz przed okresem mam okropny ból piersi, są większe itp. Tym razem nadal nic takiego nie mam, jednak 2 dni temu pojawiła się u mnie brązowa wydzielina, taka jak zazwyczaj pojawiała mi się na dzień przed okresem, jednak teraz to już 3 dzień tak mam, nie boli mnie brzuch. Co to może być? Nie wykluczam ciąży.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę wykonać test ciążowy i bez względu na wynik udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.