Nieregularne cykle miesiączkowe po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam 33 lata, w maju odstawilam Cilest i od tamtego czasu moje cykle sa bardzo nieregularne. Pierwsze dwa po odstawieniu krotkie 21-22 dni, za to nastepne kolejno 44 i 36 dni. Dowiedzialam sie ze unormowanie cyklu po zaprzestaniu antykoncepcji horm. moze trwac ok pol roku - wlasnie mija, a ja wciaz mam problem z miesiaczka, ktora tym razem spoznia sie 18 dzien (to nie ciaza). Jakie badania krwi pomoga mi poznac przyczyne i pomoc w uregulowaniu cykli i zajsciu w ciaze? Anna

Milena Lubowicz

Zalecam wizytę u ginekologa, który zdecyduje czy jest konieczność wykonywania badań dodatkowych.
Pozdrawiam