Nieregularne cykle po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

po tabletkach antykonc. moje cykle stały się bardzo nieregularne. Ostatnie 2 były już podobne- 30 dni,uprawiałam seks-nie wiem czy były to dni płodne- przez nieregularne cykle;/ teraz jest 34 dzień cyklu,od około 2 tygodni kłuje mnie jajnik, boli krzyż, początkowo było też dużo śluzu, teraz jednak jest do znacznie mniej. 1 test zrobiłam 6 dni temu (popołudniu) wynik negatywny. Czy w uważa Pan, że możliwa jest ciąża? jak długo cykle wracają do normy po tabletkach antykoncepcyjnych? dziękuję!

Po tabletkach antykoncepcyjnych cykl fizjologiczny może wracać do 6 miesięcy.
Najwcześniej 14 dni po stosunku można wykonywać testy ciążowe z moczu, aby wynik był w miarę miarodajny.