Nieregularne cykle przy planowaniu ciąży

Witam, Staramy się z mężem ponad rok o dziecko,mam nieregularny okres teraz spóźnia się 50 dni. Dzisiaj miałam wizytę u lekarza, zrobił mi cytologie i kazał umówić się w dniu miesiączki na badanie krwi w 21dc. trochę jestem zdziwiona, że dopiero w 21dc a nie w dniach miesiączki. Mój mąż będzie miał zrobione badanie nasienia. Proszę o konsultacje. Pozdrawiam !

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Zlecone badania mają na celu ustalenie przyczyny niepowodzeń.

Proponuje zrobic badania w 2 dniu cyku FSH, LH , Estradiol , TSH , PRL ,testosteron, glukoza , można zrobić obojętnie kiedy AMH