Nieregularne cykle, stosunek bez zabezpieczenia i ryzyko ciąży

Witam, ostatnią miesiączke miałam 30tego grudnia trwała 3 dni, moje cykle są bardzo nieregularne trwają 27 nawet do 31, ten ma 31. Jestem w ósmym dniu cyklu, dwa dni przed miesiączka kochalismy się bez zabezpieczenia, pozniej kilka razy w trakcie i po okresie, czy jest możliwośc ,że jestem w ciązy? Mam bardzo specyficzne objawy, silne bole głowy,ciągłe zmęczenia, bol zębów,bardzo cieszyłabym się z dziecka.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanej sytuacji nie można wykluczyć ciąży, ale zarazem nie można jej jeszcze jednoznacznie potwierdzić. Proszę wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki lub 2 tygodnie po ostatnim stosunku.