Nieregularne czerwone plamy na kolanach po kąpieli

Witam od jakiegoś czasu, po kąpieli, pojawiają mi się nieregularne czerwone plamy na kolanach, tylko i wyłącznie w tym miejscu, nie swędzą mnie one, nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych, po chwili po wyjściu spod prysznica stan wraca do normy. Myślałam już nad tym że może mieć to związek z kosmetykiem mającym, ale miałam ich do tej pory już kilka różnych. Nigdy wcześniej w życiu nie miałam tego typu reakcji. Chciałam się dowiedzieć, co to może być?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.