Nieregularne i bolesne miesiączki, rozdrażnienie, osłabienie i zmęczenie a wyniki badań TSH

Witam, mam 30 lat. Od pewnego czasu zauważyłam u siebie takie objawy: nieregularne i bolesne miesiączki, ogólne rozdrażnienie, osłabienie, zmęczenie, osłabienie kondycji włosów, zapominanie o ważnych wydarzeniach, stany depresyjne, od tygodnia swędząca pokrzywka w różnych miejscach przeważnie na plecach i przedramionach. W tym roku lekarz ginekolog zalecił badanie tsh. Wyniki wykonałam TSH - 0697 ( NORMA 0,270 - 4,200), FT3 - 3,40 ( NORMA 2,00 - 4,40 )FT4 -1,61 (NORMA 0,93 - 1,70 )

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe badania są w normie . Proponuje ponownie udać się do ginekologa a najlepiej do ginekologa endokrynologa.