Nieregularne i obfite miesiączki u 18-latki

Witam! Mam 18 lat i mam dość poważny problem z nieregularnymi, obfitymi miesiączkami. Czasem cykl trwa 28 dni, a aktualnie nie miesiączkuje już od 4 miesięcy. Przerwy niejednokrotnie były dłuższe. Ponadto przy każdym krwawieniu występuje duża ilość czarnych zakrzepów. Rok temu ginekolog stwierdził- jak będę chciała zajść w ciąże będzie to leczył. Problem z nieregularnymi miesiączkami trwa dalej. Ponadto borykam się z bardzo dużą asymetrią piersi. Czy powinnam znowu udać się na wizytę?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, tak zalecałbym ponowną konsultacje ginekologiczną celem ustalenia leczenia. Pozdrawiam