Nieregularne jedzenie u 3,5-miesięcznego niemowlaka

Moj synek ma 3,5 miesiaca i je nieregularnie chcialabym sie dowiedziec kiedy nauczyc dziecko aby jadlo o tej samej porze i jak to zrobic ?oraz zapytac chce ile powinien jesc razy na dobe dodam ze karmie go butelka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym wieku dzieci mogą jeść dość nieregularnie. Można jednak powoli wprowadzać sztywne godziny posiłków.