Nieregularne krwawienia po poronieniu i negatywny wynik testu ciążowego

witam, w maju doszlo u mnie do wykrycia pustego jaja plodowego; 2 tyg pozniej poronilam naturalnie; po zbadaniu powiedziano mi iz wszystko jest dobrze; od czerwca do sierpnia doswiadczalam nieregularnych okresow gdzie wczesniej zawsze bylo to 28dni; do tego doszly plamienia miedzy okresem; ostatni okres 30.08 trwal 5 dni; bol podbrzusza, jakby nudnosci ogolne rozbicie takie...i test zrobiony 6.10 negatywny- pytanie: czy juz biegne do lekarza, czy mam poczekac jeszcze kilka dni i zobaczyc co sie dzieje; czy fakt ze od poronienia do sierpnia miesiaczki wystepowaly nieregularnie etc oznacza ze mam jakis problem, torbiela etc? dziekuje z gory za porade czy mam sie jeszcze obserwowac czy tez juz uderzac do lekarza; ps poza tym nie mam uplawow, wydzieliny, zapachu dziwnego etc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.