Nieregularne krwawienia u nastolatki

A więc tak, mam 15 lat i w 2 razy w miesiącu miałam miesiączkę. Nie było wgl krwi z tym, że leciał mi brązowy śluz 2 razy po 3 dni i nie dość obficie. Co mam robić? Czy coś mi dolega? I 1 miesiąc wgl nie miałam okresu.

Redakcja abcZdrowie

W ciągu dwóch lat od wystąpienia pierwszej miesiączki zazwyczaj krwawienia występują nieregularnie. Jest to uznawane za normę. Jednak by mieć pewność, że w Pani przypadku tak się dzieje niezbędna będzie wizyta u ginekologa(proponuje poradnię ginekologiczną dla dziewcząt). Mając na uwadze Pani wiek konieczna będzie obecność osoby dorosłej w trakcie wizyty.