Nieregularne miesiączki 2 lata po urodzeniu dziecka

witam. niepokoje się moją miesiączką. mam dwuletnią córkę ale moje miesiączki się jeszcze nie uregulowały moje cykle trwają od 29 dni a zdarza się nawet że do 35. czy to jest normalne, czy powinnam się udać do lekarza
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Miesiączkowanie po dwóch latach od porodu, szczególnie gdy laktacja juz została zakończona powinno byc już na tyle regularne, by mogła Pani swobodnie wyznaczyć pierwszy dzień cyklu. Być może obecna sytuacja wynika z wahań hormonalnych. Proponuję udać się do lekarza.