Nieregularne miesiączki a bóle piersi i brak okresu

Współżyję z moim narzeczonym bez zabezpieczenia, kończy we mnie. Ostatnią miesiaczkę miałam 5 czerwca. Mam nieregularny okres. Gdy obliczyłam że mam dostac okres co 28 dni to spóźnia mi się już 6 dni (czyli dzisiaj jest 33 dzien cyklu). Bolą mnie piersi strasznie i sutki, rano mam bardzo duże zawroty głowy (lecz dodam że jest ciepło wiec mogła bym to mieć z tego) hmm z czestym oddawaniem moczu raczej nie zauważyłam. Czy to mogą być objawy wczesne objawy ciązy czy że zbliża mi się miesiaczka ??

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku nie można jednoznacznie potwierdzić ani wykluczyć ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy, którego wynik będzie już wiarygodny.