Nieregularne miesiączki a bolesność podbrzusza i ciąża

Witam! Mam problem. Ostatni raz współżyłam z mężem w okolicach 8 września. 23 września miałam ostatnią 3-dniową miesiączkę i do dnia dzisiejszego jej nie mam. Robiłam już 3 testy ciążowe- wszystkie negatywne. Oprócz bólu w podbrzuszu i strasznych wahań nastroju nie mam żadnych "objawów" ciążowych. Czy to możliwe że jestem w ciąży? Mam bardzo nieregularne miesiączki, kilka razy miałam torbiele które same się wchłaniały, cierpię też na lekkie PCOS, ale pierwszy raz tak długo mam "spóźnienie"... :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do ginekologa. Bez badania lekarskiego nic więcej powiedzieć nie można.