Nieregularne miesiączki a domniemanie ciąży

Kochałam sie 29.09 z prezerwatywa, nie pekła. Dostalam 04.10 miesiaczke a potem dopiero 02.12 teraz znow sie spoznia. Robilam testy ostatni 02.01.15 i negatywny jak wszystkie to jest jakakolwiek mozliwosc bym byla w ciazy . Dodam ze wydaje mi sie ze rosnie brzuch ale nie wymiotuje itp. Moze to ciazaurojona ?

Lek. Tomasz Budlewski

Testy ciążowe wykonywane w domu nie mają 100% skuteczności, więc zawsze istnieje możliwość iż test mógł się pomylić. Proponuję udać się do ginekologa. jeżeli okaże się że nie jest Pani w ciąży, będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego postępowania w związku z nieregularnością miesiączek.