Nieregularne miesiączki a lęk przed ciążą

Może mi się aż tak długo miesiączka spóźniać ? Zrobiłam to z chłopakiem 20 lipca i byłam dwa dni po okresie. Po pierwszym razie robiliśmy to jeszcze parę razy oczywiście wszytko zabezpieczając się ja w sumie to nic nie czułam zbytnio ale jednak trochę się boję teraz i mam straszną schizę czy aby czasem do czegoś nie doszło a i moje cykle są bardzo nieregularne przed pierwszym razem zdarzały się miesiące kiedy nie dostawałam miesiączki nawet .

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można wykluczyć ciąży w Pani przypadku, choć określenie prawdopodobieństwa na podstawie powyższego postu ( mało szczegółowego) jest trudne. Zalecam wykonanie testu ciążowego po przynajmniej 14 dniach od ostatniego stosunku ( w przypadku kiedy jeszcze krwawienie miesiączkowe się nie pojawi). Pozdrawiam