Nieregularne miesiączki a morfologia krwi

Witam! Mam 18/19 lat. Byłam ostatnio w szpitalu na oddziele ginekologii i położnictwa z powodu nie regularnych miesiączek. Robiono mi badania m.in Morfologia krwi, z pełnym zróżnicowaniem granulocytów. Z badań wyszło podwyższony czynnik RDW-CV= 14,911% [11.5-14.5] MXD %=17,0H% [0,0-13] co to oznacza? Jak i również miałam niedobór MORF-HGB =11,1 g/dl [12,0-16.0 ] jak i Neutrocyty %= 44,7L% [45-70] ???

Aleksander Ropielewski

Wyniki wksaują na zwiększoną nieznacnzie ilość młodych krwinek czerwonych (normalne zjawisko w anemii spowodowaniej utrata krwi) oraz zwiększony odsetek granulocytów we krwi. Odchylenia od normy sa jednak niewielki i nie budza niepokoju.