Nieregularne miesiączki a odstawienie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam 22 lata, od lipca mam nieregularny okres (cykl średnio 18 dni, długość 9-10 dni). W kwietniu brałam przez ok. 1,5 miesiąca tabletki antykoncepcyjne po roku przerwy (microgynon 21) i przez cały ten czas miałam brązowawe plamienia, które zniknęły po odstawieniu tabletek, a okres pojawił się i trwał normalnie (mój normalny cykl to 28-29 dni po 7 dni krwawienia) aż do lipca. Od tamtej pory miałam już 7 miesiączek, robiłam testy ciążowe, które wyszły negatywnie. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że z powyższymi objawami najlepiej zgłosić się do ginekologa. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc cokolwiek więcej radzić.