Nieregularne miesiączki a petting u 18-latki

Witam. Mam 18 lat i miesiaczka jest u mnie nieregularna. Wacha sie od 30 do 45 dni. Okolo 2 tygodni temu uprawialam petting z chlopakiem. Nie doszlo do umieszczenia penisa w pochwie. Moj chlopak zrobil mi jedynie palcowke przed ktora myl dokladnie rece. Nie doszlo do wytrysku nasienia przed tym. Jestem w 36 dniu cyklu i martwie sie brakiem miesiaczki mimo tego ze jest nieregularna. Moja temperatura rano to 36.2. Czy mam powody do obaw abby podejrzewac ciaze? Bardzo sie martwie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa.