Nieregularne miesiączki a podejrzenie PCOS u 26-latki

Witam serdecznie Od zawsze mam nieregularne cykle miesiączkowe. Wydłużają się do ok 36-50 dni. Miałam podejrzenie PCOS, jednak badania hormonow w normie, test OGGT także. Mój lekarz zaproponował mi Inofolic na regulację cyklu, jednak przeczytałam ze on jest dla kobiet mających trudności z poczęciem dziecka. Czy rowniez reguluje cykl? Nie planuję na razie dzieci. Pozdrawiam. Agnieszka.

Piotr Pilarski

Raczej nie ma wpływu na cykl ale być może Pani lekarz ma doświadczenie z tym preparatem.

Pozdrawiam.