Nieregularne miesiączki a prawidłowe wyniki badań

Witam,mam 18 lat mam problemy z nieregularnymi miesiączkami,jestem pod stała opieką ginekologa,miałam robione badania usg narządu rodnego oraz badania z krwi na hormony,testosteron,estrogen i prolaktyna oraz żelazo i wszystko w normie.Co może być więc przyczynA nieregularnych miesiączek?pierwsza miesiączkę dostałam ROK TEMU

Witam serdecznie.
Nieregularne miesiączki mogą utrzymywać się przez pierwsze dwa lata od pierwszej menstruacji. Jeśli wyniki badań hormonalnych nie budzą zastrzeżeń, nie ma Pani powodów do niepokoju, miesiączki powinny wyregulować się z czasem.