Nieregularne miesiączki a rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam bardzo nieregularne miesiaczkowanie, dostalam ostatanio tabletki antykoncepcyjne, mialam wziąć w pierwszy dzien krwawienia i nie mam zielonego pojecia kiedy zaczac je stosowac. Okres planowo mialam dostać 16/01/2014, ale poki co jest tylko sam śluz bez żadnych oznak krawienia.

Witam serdecznie. Pierwszą tabletkę należy przyjąć w pierwszym dniu gdy pojawi się krwawienie.