Nieregularne miesiączki a stosunek bez zabezpieczenia

Witam,mam nieregularne miesiączki co 28-35 dni .Ostatnia była dziwna-12.08 i 28.08.Kochaliśmy się z męzem z prezewatywą dwa tygodnie po okresie i do tej pory nie mam miesiączki.Czuję jakby się zbliżała ,bo pobolewają mnie jajniki ,piersi i kręgosłup.Mam nietypowy objaw dziwny smak w ustach..Czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie można potwierdzić oraz wykluczyć ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Proponuję wykonać test ciążowy-niezależnie od wyniku / dodatni, ujemny /
wskazana konsultacja ginekologiczna. Brak miesiączki oprócz ciąży
może świadczyć o zaburzeniach hormonalnych