Nieregularne miesiączki a stres

Mam 14 lat i ostatnią miesiączkę miałam 09,05,2010-15,05,2010. Dziś jest 10,06,2010 a ja nadal nie mam miesiączki. W przerwie między nimi byłam chora, ale nie brałam antybiotyku. Na 3 dni przed planowaną miesiączką leżałam w łóżku rodziców, którzy się w nim tej nocy nie kochali. Jeszcze nigdy nie współżyłam z chłopakiem. Pochwę mam białawą wydzielinę.
Czy mogę być w ciąży? Dodam, że w ostatnich 2 tygodniach miałam mnóstwo stresów związany z rocznym wystawieniem ocen. Mam nieregularne miesiączki.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Nie denerwuj się, miesiączka z całą pewnością spóźnia się z powodu stresu, który obecnie przeżywasz. Poza tym, jak sama piszesz, Twoje cykle są jeszcze nieregularne- nic więc dziwnego, że krwawienie jeszcze się nie pojawiło. Nie ma natomiast możliwości, byś zaszła w ciążę w wyniku leżenia w łóżku rodziców, nawet gdyby w pościeli znajdowało się nasienie.
Pozdrawiam serdecznie!