Nieregularne miesiączki a torbiel na jajniku

Witam. Mam 52 lata, od 2 lat pojawiły się u mnie problemy z nieregularnymi miesiączkami- bywa, że dostaję je co 40, 50 lub 60 dni, z reguły takie opóżnienia mam co 3 miesiąc. Wykryto też u mnie torbiele na jajniku-pierwsza znikła po 2 miesięcznym leczeniu dupasthonem. Ponad miesiąc temu znowu wykryto 4.5 cm torbiel. Zmniejsza się ona samoistnie-w tej chwili ma 1.8 cm. Miedzyczasie miałam regularne miesiączki-pierwsza bardzo skapa, druga obfita. Czy leczenie Femostonem 2/10 rozwiąże moje problemy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Leczenie Femostonem jak najbardziej powinno przynieść pozytywne rezultaty. Nikt jednak nie będzie w stanie tego Pani zagwarantować. Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.