Nieregularne miesiączki a wytrysk i ryzyko zajścia w ciążę

Mam takie pytanie ponieważ współżyłam ze swoim chlopakiem 3 razy tego samego dnia w ciągu 2 h.... i 2 racy doszło do wytrysku i robiliśmy to z partnerem po nim .... czy jest mozliwość zapłodnienia...? i mam nieregularne miesiączki

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli tylko stosunek przypadał na okres dni płodnych to szanse na ciążę są duże.