Nieregularne miesiączki a wzdęty brzuch, obolałe piersi i gazy

witam . mam nieregularne miesiaczki.ostatnio zrobilam test wszyedl negatywny. okresu dalej brak.mam wzdety brzuch,gazy ,obolale ,opuchniete piersi ;/ czego moze to byc powodem ? mam 22 lata i okres od zawsze byl dla mnie duzym problemem;/ 7

Witam,
najprawdopodobniej ma Pani zaburzenia hormonalne w cyklu miesiączkowym.
Powinna Pani zgłosić takie objawy ginekologowi.
problem nieregularnych miesiączek i powyższych objawów może unormować terapia hormonalna.

pozdrawiam