Nieregularne miesiączki, ból i wymioty

Witam mam 18lat nie wiem co mi jest miesiączki mam nieregularne (28-42) mndleje, wymiotuje, ból jest straszny szczególnie po prawej stronie, mam zatwardzenia lub biegunke, obfity i trwający 6dni okres. A gdy nie mam miesiączki mam takie obiawy ból głowy, zawroty bezsenność w nocy aw dzień jestem zmenczona nie mam ochoty do funkcjonowania normalnie, kuje mnie w klatce piersiowej. Niewiem czy w ciągu miesiąca bez żadnych z tych obiawów jest przynajmniej 10dni. Prosze o pomoc chce normalnie żyć.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana diagnostyka ginekologiczna i psychologiczna. Proszę udać się do w/w specjalistów. Po przeprowadzeniu badania klinicznego i psychologicznego ustalenie przyczyny będzie bardziej realne.