Nieregularne miesiączki, ból piersi i zaokrąglony brzuch

Witam, mam nieregularne miesiączki, urodziłam juz dziecko 5 lat temu, a mam 28 lat. Lekarz skierował mnie na badanie z krwi PRL po co kieruje sie na takie badanie. Mam jeszcze skierowanie na usg i strasznie bola mnie piersi i mam zaokrąglony brzuch rano go nie ma a później nawet po wypiciu wody wygląda jak spuchnięty

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać zalecone badania. Po otrzymaniu wyników konieczna będzie ponowna wizyta u specjalisty.