Nieregularne miesiączki, bolesność piersi a zapłodnienie

Kochałam sie z partnerem 25 marca. Pierwszy stosunek odbył się z zabezpieczeniem i skonczył. Później mieliśmy przerwę i wszedł ponownie bez zabezpieczenia lecz nie skończył we mnie. Mam nieregularny okres (25 lub 26 dni) Niby tego dnia miałam niepłodny pierwszy dzień przed okresem. Dzisiaj mam dzień pojawienia sie miesiączki, lecz nie pojawiła się. Mam tez lekki ból piersi oraz macica jest lekko nawilżona. Jest ryzyko ciąży ?

Renata GrzechociĹska

Stosunek przerywany nie jest uznawany za metodę antykoncepcji dlatego ciąży wykluczyć nie można. Sugeruję wykonać test ciążowy.