Nieregularne miesiączki, hiperprolaktynemia i wyniki badań hormonalnych

Mam nieregularne miesiączki, Nie jestem w ciąży, leczę się od 6 lat na hiperprolaktynemie, mam trądzik który nie chce schodzić, nadmiernie wypadają mi włosy, cukier podwyższony, progesteron w fazie lutelanej bardzo niski. Ostatnią miesiączkę miałam 5 marca, 20 kwietnia zrobiłam FSH I LH. FSH 2,4 f.pęcherzykowa 3,5-12,5 f.owulacyjna 4,7-21,5 f.lutealna 1,7-7,7. FSH wyszło2,4 LH f.pęcherzykowa 2,4-12,6 owulacyjna 14-95, lutealna 1,0-11,4. Do jakiej fazy będzie wynik i czy jest dobry?

Wszystko wskazuje na zaburzenia hormonalne. Wygląda na hiperandrogenizm z insulinoopornością, brak owulacji. Trzeba by zrobić poziom androgenów. Najlepiej odwiedzić ginekologa - endokrynologa, zleci potrzebne badania.