Nieregularne miesiączki i bezskuteczne starania o ciążę

Witam serdecznie . Pisze do Panstwa , poniewaz mam powazny problem ktorego nikt nie moze rozszyfrowac :( Mam bardzo nieregularne mieisaczki , staram sie o dziecko juz 1,5 roku i nic :( Juz nie wiem co mam robic . Lekarz w UK przepisal mi NORETHISTERONE. Ginekolog w PL kazal odstawic te leki i przepisal mi DUPHASTON oraz CYCLO-PROGYNOVA. Po wybraniu tych lekow nie dotalam miesiaczki . Ostatnia mialam 12 wrzesnia ( a ciazy nie ma) . Jestem zdezorientowana juz nie wiem co robic ? Prosze o porade !

Elżbieta Rhone

Witam,
proszę Pani - czy przyczyna problemów z zajściem w ciążę była znaleziona? Były wykonane jakiekolwiek badania? A czy nasienie partnera zostało zbadane? Problemy z zajściem w ciążę mogą mieć wiele przyczyn, przede wszystkim powinna się Pani udać do lekarza żeby znaleźć przyczynę Pani problemu.