Nieregularne miesiączki i ból piersi u 44-latki

Witam mam 44 lata, miesiączkę mam nieregularnie od 4 miesięcy.Od miesiąca mam ból w prawej piersi są to objawy pieczenia rwania, czasami przechodzi mi to w lewo ale bardzo rzadko. W rodzinie nie było żadnej choroby na raka piersi. Zastanawiam się co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane dolegliwości mogą być spowodowane stanem zapalnym piersi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.