Nieregularne miesiączki i brązowe plamienia u 23-latki

Proszę o pomoc! Zacznę od tego , że miesiączki mam nieregularne w STYCZNIU rozpoczęła mi się miesiączka 2 w LUTYM natomiast miałam 12 w marcu jeszcze nie miałam spodziewam się po 20 marca jak wychodzi z tymi powyżej ... Niepokoi mnie jednak to ,ze mam od kilku dni takie plamienia lekko brazowe (niewielkie) a dodatkowo rano jak wstaje to mam mokre majtki i w ciagu dnia poleci mi troszke takiej jakby wody i troszke brazowego sluzu niewiele ... co moze to oznaczac??? dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Możliwe są wahania hormonalne lub infekcja.