Nieregularne miesiączki i diagnoza zniszczonych jajników a szanse na ciążę

Witam. Dzisiaj byłam u ginekologa ponieważ mam nieregularne miesiączki. Lekarz powiedział mi, że mam zniszczone jajniki i zapisał mi Rigevidon. Czy to, że mam zniszczone jajniki znaczy że jestem bezpłodna i nie będę mogla mieć w przyszłości dzieci? Od czego mam zniszczone jajniki?

Witam,
uważam, że po takim stwierdzeniu nie można określić czy jest Pani bezpłodna.
Należałoby zwrócić się do tego lekarza ginekologa z takim zapytaniem, na pewno Pani wyjaśni co miał na myśli formułując taką diagnozę.

pozdrawiam