Nieregularne miesiączki i duża ilość śluzu a starania o dziecko

witam od 3 miesięcy staram się z partnerem o dziecko i nic czy to przyczyna nieregularnej miesiączki dziś miałam dużo śluzu aż mi wyciekał czy to oznacz dni płodne proszę pomuszcie mi chce już mieć dziecko a czym bardziej chce to tracę wiarę nie wiem czy mi się uda zajść bardzo tego pragniemy oboje proszę o pomoc

Może Pani z pomocą ginekologa i USG wyznaczyć dni płodne, zwłaszcza jeżeli ma Pani nieregularne cykle.