Nieregularne miesiączki i nadżerka

mam 23lata. nie mam regularnej misiaczki odkąd pamiętam .Niedawno wykryto u mnie nadżerkę 2 stopnia . mam częstsze plamienia niż normalny okres i nie tylko po stosunku .nie mam także bardziej obfitych miesiączek ani bólów podbrzusza jak kiedyś . okres jest bardzo zróżnicowany mam co dwa tygodnie nawet co 21dni i 35 dni . Bardzo się martwię . chciałabym w niedalekiej przyszłości mieć dziecko. proszę o odpowiedz
23 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby starać się o dziecko konieczne jest uregulowanie gospodarki hormonalnej organizmu. To podstawowy warunek powodzenia. Warto także rozwiązac problem nadżerki. Proszę skonsultować się z ginekologiem.