Nieregularne miesiączki i pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży

witam mam nieregularną miesiaczke, uprawialam seks z moim mężem 10 dni po okresie, z tego co mi sie wydawalo nie mialam wtedy dni plodnych, nagle pekla prezerwatywa lecz od razu czlonek zostal wyjety, nie doszlo do wytrysku. Czy możliwe ze jestes w ciazy? Teraz mijaja 2 tygodnie od tego zdarzenia i nie mam na razie zadncyh "obiawow"

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wspomniany dzień cyklu to dzień potencjalnie płodny. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. Nie można zatem wykluczyć ciąży. Może już Pani wykonać test ciążowy, który powinien wyjść dodatni w przypadku ciąży.