Nieregularne miesiączki i plamienia u 23-latki

Witam, od kilku m-cy mam problem z okresem (waha się od 29-42dni) dodatkowo na kilka dni przed okresem pojawia sie plamienie.. Zrobilam badania i okazało się ze mam za malo progesteronu (0,6 w 20dc) ginekolog zapisala mi 3 opakowania luteiny które miałam brać przez 11 dni od 15dc.. Tak tez zrobilam.. Dzisiaj jest 8 dzień kiedy biorę luteine i dzis dostalam plemienia/okresu..sama nie wiem bo jak na okres to b.marny ale bóle krzyża i podbrzusza są jak przy okresie.. czy to normalne?martwi mnie to

Witam. takie objawy związane są z przyjmowaniem luteiny. Proszę kontynuować kurację i zgłosić się na wizytę kontrolną do ginekologa. Dodatkowo może Pani wspomagać się ogólnodostępnymi lekami przeciwbólowymi.