Nieregularne miesiączki i senność

Witam!Mam 19 lat.Miesiączkuję od 4 lat i nadal mam nieregularne miesiączki. Tak naprawdę to może 2-3 razy zdarzyło się, że miesiączka wystąpiła miesiąc po miesiącu. Zdarza się, że nie mam okresu nawet 4-5 miesięcy (rekord 6 mies.) 2 lata temu mama siłą zaciągnęła mnie do lekarza, miałam wykonane USG, badania krwi, moczu, hormonów tarczycy, prolaktyny, wszystkie mieściły się w normie.Myślałam, że sytuacja unormuje się, ale niestety to się nie stało.Często boli mnie głowa i jestem non stop senna.

Witam serdecznie,
Gospodarka hormonalna powinna uregulować się około 2 lata po pierwszej miesiączce. Objawy które podajesz z całą pewnością wymagają dokładnej diagnostyki. Myślę że konieczne będzie powtórzenie badań krwi i kontrolna wizyta u ginekologa. Oprócz badań które wykonywałaś 2 lata temu warto ocenić również funkcję nadnerczy (kortyzol, DHEA, 17-hydroksyprogesteron)
Pozdrawiam!