Nieregularne miesiączki i spóźnianie się okresu

witam mam pytanie spuznia mi się okres 2 dzień mam bardzo nie regularne miesiączki w sierpniu miałam 1 przed okresem brozowe plamienia okres miałam od sierpnia 8 do 14 a we wrześniu 5 do 10 ? wiec nie wiem co robić a dodam jeszcze że w kwietniu miałam 11 a w maju 17 ? proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki oraz brązowe plamienia mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.