Nieregularne miesiączki i starania o ciążę

Witam mam 24 latamoj problem nakresla sie nastepujaco mam niedoczynnosc tarzycy - tsh okolo 1. Staramy sie z mezem o dziecko bez skutku. Moim problemem sa nieregularne miesiaczki przyjmowalam duphaston 1tabl.dziennie od 16 dnia cyklu 2mce miesiaczka wrocila a ciazy wciaz brak ... jakie powinnam zrobic badania aby znalezc jasna przyczyne braku miesiaczki ? A wtedy ewentualnie badac meza droznosc jajo.itd. moj gin.na nfz kazal zglosic mi sie do kliniki lezenia nieplodnosci a ja chcialabym miec @

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. FSH, LH, prolaktynę , świeży wynik TSH, testosteron i estradiol.