Nieregularne miesiączki i stosowanie luteiny

W zeszłym miesiącu stosowałam Luteinę 2x2 tabl od 16-26dc. Krwawienie pojawiło się 24 dc. Czy powinnam teraz policzyć znowu 16dc od pierwszego dnia krwawienia i zacząć brać luteinę? Wizytę mam dopiero za tydzień u ginekologa-endokrynologa, jedna mi przepadła z powodu zapalenia oskrzeli. Nie chcę żeby leczenie stanęło w miejscu. Zaczęłam brać Luteinę z powodu nieregularnych miesiączek i PCOS.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę policzyć 16dc licząc od pierwszego dnia krwawienia i rozpocząć przyjmowanie luteiny.