Nieregularne miesiączki i używki partnera a bezskuteczne starania o dziecko

mam pytanie bo stram sie o dziecko ale nie wychodzi mam nie reguralne miesiaczki czy to powod?moj partner pije alkohol pali papierosy?niewiem co mam robic

Renata GrzechociĹska

Bezskuteczne staranie o ciążę w Panstwa przypadku, może być zarówno spowodowane problemem u Pani jak i u Pani partnera. U Pani mogą występować zaburzenia hormonalne, natomiast partner ze względu na używki może mieć niskiej jakości nasienie.