Nieregularne miesiączki i wyniki LH

Witam, od jakiegoś czasu mam nieregularne miesiączki , okres spóźnia mi się już 3 tygodnie. Zbadałam LH i FSH. Fsh jest w normie, a LH wyszło 58 w fazie lutealnej, gdzie norma jest do 11. Jakie są przyczyny podwyższonego LH ?

Lek. Tomasz Budlewski

a możliwość ciąży Pani wyklucza? proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.