Nieregularne miesiączki, kremowe upławy a ryzyko ciąży

Witam. Jestem kobietą (19lat) nie wiem jak sobie pomóc, a mój lekarz niestety nie pomógł mi. Otóż od roku zaczęły pojawiac się u mnie upławy ( kremowe, o białym kolorze, jednak przy zaschnięciu mają kolor żółty) ponadto mają bardzo nieprzyjemny zapach. Występują przez cały cykl. Miesiączkuję nieregularnie ( co 42/45 dni) i w momencie kiedy zaczęły one występywac przestał pojawiac się tzw. śluz płodny. Bardzo proszę o pomoc. (współżyję naturalnie, bez zabezpieczen i nie zachodzę w ciążę )

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie infekcji dróg rodnych. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza ginekologa.

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do swojego ginekologa. Opisane dolegliwości mogą wynikać z infekcji bakteryjnej lub grzybiczej.